Aktuality

Rozešli neustále vylepšujeme!
27.10.2011

Při používání služby Rozešli.cz přicházejí naši zákazníci s dalšími návrhy na vylepšení. Rádi uděláme vše, aby naše služba byla ještě lepší.

Vybrané novinky z aktuální verze

  • Optimalizace - pro službu Rozešli.cz není problém rozeslat desítky tisíc emailových zpráv v jedné kampani. Každý odeslaný email je archivován a o každém zákazníkovi víte, zda ho vaše nabídka zaujala natolik, aby si ji otevřel.
  • Kategorizace seznamů příjemců - s rostoucím počtem zákazníků je dobré mít v seznamech příjemců pořádek a oslovovat jen ty zákazníky, kterých se vaše nabídka týká a může je oslovit. Kategorizace příjemců vám umožňuje přehledně si třídit seznamy do definovaných kategorií.
  • Automatická korekce e-mailových adres - v každém seznamu příjemců se může objevit email v chybném formátu a to zvláště v případě, kdy uživatelé vkládájí email do systému/formulářů sami. Náš systém Vás na tyto chyby upozorní a nepřesnosti, které je schopen opravit sám, upraví za Vás. Díky výpisu chybných adres je v dlouhých seznamech snadno najdete a můžete opravit také ve své  databázi.
  • Měření prokliků z obrázkových map - pokud potřebujete nad obrázkem vytvořit nepravidelnou oblast pro proklik - nyní s obrázkovou mapou to lze. Stejně tak, jako udělat nad obrázkem tolik odkazů, kolik jen budete potřebovat, aniž byste museli obrázek nařezávat na stejný počet částí.
  • Přehlednější editace textové verze emailu - vylepšili jsme editor pro textovou verzi emailu, abyste měli ještě lepší kontrolu nad vkládaným textem.

... a další úpravy, které jsou spíše technického rázu. Na první pohled je neuvidíte, ale v celkové funkčnosti služby Rozešli je jistě oceníte.

Nemějte obavu nás kontaktovat

Ať jste větší nebo menší firma, jistě by se vám také hodilo občas bez větších starostí oslovit své zákazníky.

V tuto chvíli můžeme s dobrým pocitem konstatovat, že všichni naši zákazníci, kteří službu vyzkoušeli ji začali používat a využívají ji doposud. Děkujeme za vaši přízeň a budeme dále pokračovat na vylepšeních Rozešli.cz.

Tým Rozešli.czAmenit s.r.o.
Amenit s.r.o.

Žerotínova 11
741 01 Nový Jičín
amenit@amenit.cz

Tel: +420 556 706 203
       +420 222 360 250

49°35'39.739"N, 18°0'41.9"E
www.rozesli.cz
Všechna práva vyhrazena © 2008-2020 Amenit s.r.o.

+420 556 706 203 | +420 222 360 250
www.rozesli.cz

  Přihlásit